Tayzek Ambalaj ve Paketleme Sanayi firması olarak Türkiye’nin en yeni teknolojilerini kullanarak silindir kutu ambalajlar üretmekteyiz. Başta Gıda, Temizlik ve Kozmetik olmak üzere diğer sektörler için karton ve Pvc malzemelerinden silindir kutu imalatı yapmaktayız.

silindir-kutu-logo

TayZek Ambalaj Firması

Kendi sektöründe lider parmakla gösterilen Silindir Kutu Ambalaj şirketimiz Türkiye’de bir çok Bakanlık, Valilik ve Belediyelerin yanısıra Avrupa Birliği Destekli projelerin de Kutu İmalatı, Silindir Kutu Ambalaj, Karton Kutu ihtiyaçlarını gidermektedir. Otuz yılı aşkın süredir sektörde edindiğimiz işçilik, çıraklık ve Ustalığın sonunda en iyi ürünü ev profesyonel şekilde ve en ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız. Başta Siirt Fabrikamız ve Mersin Şubelerimizdeki Alanında uzman deneyimli personel kadromuz ile her türlü isteğe özel kutu ambalajların üretimini, baskısını gerçekleştiriyoruz.

 

Profesyonel Silindir Kutu Ambalaj Şirketi

Profesyonel Silindir Kutu Ambalaj firması olarak Türkiye’nin bütün bölgelerinde ve illerine hizmet vermekteyiz. Yüksek Teknolojili fabrika araçlarımız ve Makinelerimiz ile donatılmış üretim fabrikamız’da en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Kalite ve Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olan çalışma prensibimiz gereği ücret ve fiyatlandırma en son aşamadadır. Ürünlerimiz alerjik reaksiyon göstermeyen ve kanserojen olmayan ham maddeler ile üretilmektedir. Şirketimiz var olan ürünlerin üretiminin yanı sıra müşterilerimizden gelecek özel talepleri de karşılar. İsteğe göre ürün ebatlarında karton kutu veya silindir kutu üretmekteyiz.