Kurumsal Silindir Kutu Ambalaj şirketimiz ucuz fiyatlarla kaliteli, dayanıklı, hijyenik, kanserojen olmayan sağlıklı kutu ambalaj üretimi yapmaktadır. Bünyemizde yer alan yerli ve milli öz kaynaklarımız ile dışa bağımlı olmadan ülkemiz ve milletimiz için en kaliteli ürünlerin ekonomik fiyatlarla üretimini gerçekleştiriyoruz. Ülkemiz genelinde üretim yapan bütün firma, şirket ve kamu kurumlarının kutu ambalaj, silindir kutu ambalaj ve tasarımlı kutu ambalaj üretim ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

 

Vizyonumuz

Uluslararası Platformlarda genelgeçer kabul edilen, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve teknolojiyi takip ederek uygulayan, kendi sektöründe diğer rakip firmalarına rol model olan, örnek alınan profesyonel Silindir Kutu Ambalaj firması olmak. Yurt Dışında ve Yurt İçinde tüm müşterilerimize en yüksek kalitede ürün üretmek. Tüm beklentileri karşılayarak, sağlıklı, hijyenik ve profesyonel tasarımlı ürün ambalaj ve kutu ambalaj ürünlerini üretmek. Yurt Dışına ihraç etmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak.

 

Misyonumuz

Toplumun her kesiminden müşterilerimize daha iyi Tanıtım Satış ve Pazarlama yapabilmeleri ve MARKA olmaları için en iyi tasarımlı ürün ambalajlarını üreterek büyümelerine yardımcı olmak.